Balık Burcuna Venüsün Etkileri

Venüs’ün Etkileri – Balık;
İyi mi, kötü mü bilinmez ama sizde öyle anlayışlı bir ruh yapısı var ki, başkalarının acılarını derhal anlayabiliyorsunuz. Aşk ilişkilerin­de biraz dikkatsiz, hatta maymun iştahlı olan eğiliminiz var. Bunun sonucu olarak birden fazla evlilik yapmanız, ya da size lâyık olma­yan biriyle gizli bir ilişki kurmanız mümkün.

Eğer Venüs’e diğer gezegen­lerden bir zıt açı geliyorsa, pare kazanmanız çok zorlaşabilir. Ya da bir dolandırıcılık, sahtekârlık, kan­dırılma olayında para kaybedebi­lirsiniz ki, buna yol açan da kendinizsiniz. Ama esas olarak iyi yü­rekli, derin anlayış gücüne sahip, zor durumdakilere yardım etme eğiliminde birisiniz. Bunu belki bir kuruluş veya hastanede parasız, gönüllü hizmet vererek bile yapa­bilirsiniz. Siz psişik, duygulu, ide­alist, çok duygusal birisiniz. Ne­rede acı ve haksızlık varsa, siz yar­dıma koşmaya gönüllüsünüz. Belki aşkta şanstı olmayabilirsiniz yetiyor, artıyor bile. Gizli ilişkiler ama, hayattaki bu başkalarının den derin bir haz alma işaretleri acısını paylaşma erdeminiz size de var.

Reklamlar
Published in: on Ağustos 4, 2009 at 12:57  Yorum Yapın  

The URI to TrackBack this entry is: https://kadinineli.wordpress.com/2009/08/04/balik-burcuna-venusun-etkileri/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: