Balık Burcuna Venüsün Etkileri

Venüs’ün Etkileri – Balık;
İyi mi, kötü mü bilinmez ama sizde öyle anlayışlı bir ruh yapısı var ki, başkalarının acılarını derhal anlayabiliyorsunuz. Aşk ilişkilerin­de biraz dikkatsiz, hatta maymun iştahlı olan eğiliminiz var. Bunun sonucu olarak birden fazla evlilik yapmanız, ya da size lâyık olma­yan biriyle gizli bir ilişki kurmanız mümkün.

Eğer Venüs’e diğer gezegen­lerden bir zıt açı geliyorsa, pare kazanmanız çok zorlaşabilir. Ya da bir dolandırıcılık, sahtekârlık, kan­dırılma olayında para kaybedebi­lirsiniz ki, buna yol açan da kendinizsiniz. Ama esas olarak iyi yü­rekli, derin anlayış gücüne sahip, zor durumdakilere yardım etme eğiliminde birisiniz. Bunu belki bir kuruluş veya hastanede parasız, gönüllü hizmet vererek bile yapa­bilirsiniz. Siz psişik, duygulu, ide­alist, çok duygusal birisiniz. Ne­rede acı ve haksızlık varsa, siz yar­dıma koşmaya gönüllüsünüz. Belki aşkta şanstı olmayabilirsiniz yetiyor, artıyor bile. Gizli ilişkiler ama, hayattaki bu başkalarının den derin bir haz alma işaretleri acısını paylaşma erdeminiz size de var.

Published in: on Ağustos 4, 2009 at 12:57  Yorum Yapın  

The URI to TrackBack this entry is: https://kadinineli.wordpress.com/2009/08/04/balik-burcuna-venusun-etkileri/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: