Balık Burcuna Neptünün Etkileri

Neptün’ün Etkileri – Balık;
Neptün için en şanslı pozis­yon Balık burcudur. Çünkü Nep­tün zaten Balık burcunu yönetir. Bu nedenle siz ailenizin ve evini­zin iyi bir üyesisiniz, aşklarına karşı anlayış sahibisiniz. 1yi yürek­li, yardımsever, geniş fikirlisiniz. Aynı tutumu başkalarından da gö­rebilirsiniz. Ama geçiş zamanla­rında ters etkiler söz konusuysa, Neptün sizin psişik güçlerinizi ve sezgi yeteneğinizi zayıflatır, depresyon durumları yaratır. Geçici ters aspekt zamanlarında, özellik­le Merkür, Mars veya Satürn ge­çerken, bir çok ters rastlantıyla şansınız garip bir biçimde kötüye döner. Planlarınız geri kalır, en sevdiğiniz projeler başarısız olur.

Felsefeye yatkın ve ilham sa­hibi bir insansınız. Sessiz, gurur­lu, düşünceli ve içtensiniz. Nep­tün sizin ise yeteneklerinizi, ileri­yi görme kabiliyetinizi artırıyor. Si­ze mistisizm, spiritûalizm, Astro­loji ve doğaüstü konularında kes­kin bir merak veriyor. Derin düşün­meyi sevenlerdensiniz. Yaratılışın esrarına ilgi duyuyorsunuz. Edin­diğiniz her bilgiyi kullanarak o so­runu kurcalıyorsunuz. Seyahati, keşiflere çıkmayı seviyorsunuz, bunu özellikle denizlerde yada su altında tercih ediyorsunuz.

Reklamlar
Published in: on Ağustos 4, 2009 at 12:59  Yorum Yapın  

The URI to TrackBack this entry is: https://kadinineli.wordpress.com/2009/08/04/balik-burcuna-neptunun-etkileri/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: