Balık Burcuna Marsın Etkileri

Mars’ın Etkileri – Balık;

Yaptıklarınızın beğenilmesi takdir edilme, sevilme ihtiyacınız konusunda sık sık umutsuzlukla­ra düşüyorsunuz. Kamu veya özel sektörün büyük kuruluşlarında ça­lışırken çok başarılı olabilirsiniz. Mars’ın Balık burcunda olma­sı, evliliğiniz için ertelenmeler, aşk ilişkilerinde hayal kırıklıkları, sevgilerinizde de iki yanlı bir nite­lik yaratıyor. Bir yandan aşırı duygu ve ihtiras sergilerken, bir yandan da uyum sağlamaya, açık çatış­malardan kaçınmaya uğraşıyorsu­nuz.

Kendinizi zaman zaman kont­rol etmelisiniz. Aksi takdirde zihin dağılması söz konusu. Bu ya aşı­rı alkol kullanmaktan, ya da duy­guların aşırı yoğun olmasından doğabilir. Hayatınızın bir döne­minde güçlü veya etkin kimseler­le dostluk kuracaksınız ve geçici bir süre için bile olsa onların yar­dımından yararlanacak, bu saye­de parasal kazançlar da elde ede­ceksiniz.

Her tür sıvılarla ilişkilerinizde çok dikkatli davranmanız gereki­yor. Uyuşturucular, gaz veya anes­tezi maddeleri için de durum ay­nı. Su sizin için potansiyel bir teh­like. Suyla haşlanabilir, ya da su­da boğulabilirsiniz. Zamanınızı kı­sır hayallerle ziyan etmeniz büyük ihtimal. Bir tek şeye konsantre ol­maktan adeta inatla kaçınır haliniz var. Birçok şeyle birden meşgul olmaktan zevk alıyorsunuz, ama bu yararınıza değil. Çünkü yetene­ğinizin yeterli olacağı başarıları el­de etmenizi bu, tek başına bile en­gellemeye yeter. Herhalde fikirle­rinizin, duygularınızın, geleceğe ilişkin planlarınızın veya işinizin sürekli değişmesinden sıkıntı çekiyorsunuz.

Reklamlar
Published in: on Ağustos 4, 2009 at 12:56  Yorum Yapın  

The URI to TrackBack this entry is: https://kadinineli.wordpress.com/2009/08/04/balik-burcuna-marsin-etkileri/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: