Balık Burcuna Jübiterin Etkileri

Jüpiter’in Etkileri – Balık;
İdealizim sizin için artık bir hastalık olmalı. Başkalarına yapı­lan haksızlıklardan acı çekiyorsu­nuz. Yardımsever, iyi, anlayışlısı­nız. Herkese iyilikle yetişmeye ça­lışıyorsunuz ama zaman zaman kendi talihsizliklerinizi görmezden geliyorsunuz.

Genelde sosyal bir insansınız. Önemli yetenekleriniz var, ama bunları ya azımsıyor ya da farketmiyorsunuz. Alçak gönüllü, ko­nuksever, hayvansever birisiniz. Sizdeki, yoksullara, hastalara, bahtsızlara yardım isteğini göre­bilen dost ve tanıdıklardan yarar sağlayacaksınız. Toplumun bu ke­simlerine göstereceğiniz yakın il­gi ve yapacağınız yardım, ilgili ma­kam ve mevkilerde takdirle karşı­lanacak. Toprakla ve suyla ilgili malzemeden gelir sağlayabilirsi­niz. Arazi, emlak, maden veya de­niz nakliyatı gibi.

Çok zengin ruhlu, idealist, duygulu, duygusal, hayal gücü olumlu biçimde zengin birisiniz. Herhalde rüyalarınız doğru çıkma­sı veya buna benzer psi yeteneği belirtilerini kendinizde gözlemle­mişsinizdir. Bu sizde psişik ve do­ğa üstü olaylarına karşı bir ilgi uyandırabilir. Bu konularla ilgile­nen derneklere katılabilirsiniz.

Karşı cinsten birinin size sırf o iyi ve anlayışlı tutumunuzdan yararlanmak için yaklaşması tehlikesi var. İş hayatınızda epey de­niz yolculuğu yapabilirsiniz. Gizli hayallerinizi ve duygularınızı, gü­veneceğiniz, saygı duyacağınız in­sanlara anlatmayı öğrenmeniz ge­rekir. Yüzünüz gülümserken,’bü­tün dünyayı çok mutlu olduğunu­za inandırırken, için için acı çek­me eğiliminiz var.

Reklamlar
Published in: on Ağustos 4, 2009 at 14:11  Yorum Yapın  

The URI to TrackBack this entry is: https://kadinineli.wordpress.com/2009/08/04/balik-burcuna-jubiterin-etkileri/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: