Balık Burcuna Ayın Etkileri

Ay’ın Etkileri – Balık;
Ay, Balık Burcunda ise duygu ve duygusallık en kutsal şeydir. Kısacası duygularınıza hitap eden her şey sizi çekiyor… Müzik­te de, edebiyatta da. Sizin faaliyet­lerinizde en büyük etken duygu. Genellikle değişken birisiniz, zaman zaman güvenilmez de olu­yorsunuz. Sorunlarla karşılaşınca, karşınıza muhalefet veya engeller çıkınca cesaretinizi pek çabuk kaybediyorsunuz. Değişikliği seviyorsunuz. Nitekim sık sık fikir de­ğiştirmeye de yatkınsınız. Çekin­gen temaslarınızın çoğunda geri duran bir tipsiniz.

Ay’ın, Balık Burcunda olması, Astrologlar tarafından salgı bezi faaliyetlerinde bozukluklara ve aşırı kilo almaya işaret olarak de­ğerlendirilir. Dış görünüş olarak neşeli ve umutlu olsanız, mizah ye­teneği sergileseniz bile, kolaylık­la moraliniz bozulabilir. Bu yete­neğinizi sergileyecek ortam bula­mazsanız, tüm bir karamsarlığa düşer, zamanla somurtkan, neşe­siz ve insanlara inanmayan bir ya­pıya sahip olabilirsiniz. Bu durum daha da şişmanlamanıza ve alay konusu olmanıza da yol açabilir.

Ay’ın bu burçta bulunmasının zaman zaman aşırılıklara, zihinsel dağınıklığa, hatta dürüstlükten ay­rılmaya yol açtığı da bilinir ama, bunlar ancak kişinin horoskopu­nun diğer etkenleri dikkate alına­rak hesaplanabilir. Aslında Ay’ın Balık Burcunda bulunması en hoş, zevkli ve mizah dolu pozisyo­nu da sergileyebilir. Hayatınızın şu ya da bu döneminde, hastane­ler, cezaevleri veya benzer kuru­luşlar size önemli bir etki yapa­caktır. Müziğe, beste yapmaya ve­ya yazı yazmaya yeteneğiniz ola­bilir. Ne yapsanız, hepsi duygusal ve romantiktir. Yaratıcı ürünleriniz akıcı, büyük ve güçlü hayal gücü gerektiren şeylerdir.

Reklamlar
Published in: on Ağustos 4, 2009 at 12:58  Yorum Yapın  

The URI to TrackBack this entry is: https://kadinineli.wordpress.com/2009/08/04/balik-burcuna-ayin-etkileri/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: